O nas

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. d 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)
W 2021 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.
Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.
Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Salesforce Marketing Cloud Specialist
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: ASMC/10/2023

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie modeli danych i koordynowanie przepływu danych
  • Realizacja i optymalizacja kampanii marketingu bezpośredniego na platformie SalesForce zgodnie z zaplanowaną strategią marketingową
  • Przeprowadzanie zaawansowanej personalizacji wymagającej programowania
  • Projektowanie i development kampanii RTM
  • Odpowiedzialność za integracje z innymi systemami
  • Wdrażanie optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyka, informatyka w biznesie, marketing, matematyka)
  • Minimum 1 rok praktycznego doświadczenia w pracy na platformie Salesforce Marketing Cloud
  • Doświadczenie w pracy z Email Studio, Journey Builder, Content Builder, Interaction Studio i Data Extensions
  • Znajomość AMPscript, JavaScript , SSJS, SQL, HTML
  • Samodzielność w realizacji postawionych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Umiejętność zarządzania, konfiguracji oraz implementacji kampanii
  • Certificate Marketing Cloud Administrator
  • Certificate Salesforce Business Analyst

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

W ramach Grupy mamy silną Kulturę Ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.

ZOBACZ TEŻ

Co piąty Polak kilka razy w tygodniu korzysta z aplikacji mobilnych e-sklepów
27 listopada 2023
Polacy korzystają z aplikacji mobilnych sklepów internetowych najczęściej w celu...
Czytaj więcej
Jak skutecznie zapolować na wyprzedażach?
24 listopada 2023
  Jak co roku, listopad a potem grudzień i styczeń to czas gorących przecen i...
Przygotowaliśmy raport na temat finansów w związkach
22 listopada 2023
Jak wyglądają finanse Polaków w związkach małżeńskich i niesformalizowanych? Jak dzielą...