Obecnie do naszego biura we Wrocławiu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: MSOP/WRO/01/2021

Główne zadania:

  • obsługa infolinii kredytowej - rozmowy przychodzące (udzielanie informacji na temat aktualnego stanu umowy obecnym klientom banku)
  • dbanie o pozytywny wizerunek banku

Wymagania:

  • dyspozycyjność w godz. 8-19 od poniedziałku do piątku (praca zmianowa, tydzień na rano i tydzień na popołudnie)*
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra dykcja
  • wykształcenie średnie
  • niekaralność

*W tym zespole obsługujemy różne procesy i produkty bankowe dlatego, w późniejszym okresie zatrudnienia godziny i dni pracy mogą ulec zmianie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia - oferujemy możliwość pracy na 1/2, 3/4, 7/8 lub cały etat
  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premie - rozliczane w trybie comiesięcznym
  • możliwość rozwoju, udział w różnorodnych szkoleniach

Benefity:

  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatna opieka medyczna LuxMed
  • imprezy integracyjne, świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie do zakupu okularów
  • zniżki na zakupy we Wrocławskich galeriach handlowych oraz sklepach internetowych

Więcej informacji na temat pracy w Santander Consumer Banku przeczytasz na naszym blogu: https://www.blog.santanderconsumer.pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku „APLIKUJ

Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Jeżeli będziemy zainteresowani Pani/Pana kandydaturą skontaktujemy się w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Pani/Pana aplikacji. Po tym czasie nie będziemy przetwarzać Pani/Pana aplikacji do celów przyszłych rekrutacji.

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem. Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego. Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

ZOBACZ TEŻ

Jak zadbać o zdrowie najbliższych?
15 stycznia 2021
Rodzina i zdrowie powinny być naszymi absolutnymi priorytetami w każdych okolicznościach....
Czytaj więcej
Rozświetlamy uśmiechy Mukoludków
14 stycznia 2021
Dzięki Wam - naszym klientom, pracownikom, partnerom biznesowym i przyjaciołom - na konto...
Santander Consumer Bank wita nowy rok kolejnym raportem z serii „Polaków portfel własny”
Utrzymująca się sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że Santander Consumer Bank postanowił...