Obecnie do Zespołu  Zarządzania Incydentami i Problemami poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku: ​

Młodszy Analityk IT / Młodsza Analityczka IT
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: AIMAI/01/2022

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja błędnego zachowania aplikacji bankowych, głównie poprzez analizę danych, kodu SQL i dokumentacji
  • udział w procesie naprawy błędów zarówno na poziomie danych jak i oprogramowania
  • przejmowanie wiedzy o zmianach w systemie, rozwijanie umiejętności analitycznych i technicznych
  • udział w działaniach usprawniających i optymalizujących funkcjonowanie aplikacji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka SQL w szczególności T-SQL
  • doświadczenie w pisaniu zapytań w języku SQL
  • zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania i podejmowane decyzje
  • dyspozycyjność- współpraca z uwzględnieniem dyżurów popołudniowych i weekendowych (rotacyjnie)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie programistyczne, znajomość tematyki ITIL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Zapraszamy do przesyłania CV do dnia 30.06.2022r.

To oferujemy

Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość rozwoju umiejętności pracy z SQL i analizą danych oraz pracy w wyjątkowym zespole, zapewniającym wsparcie w codziennych obowiązkach.

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

ZOBACZ TEŻ

Santander Consumer Multirent opublikował raport „Polak kupuje auto używane”
29 czerwca 2022
  Właśnie ukazał się najnowszy raport Santander Consumer Multirent pt. „Polak...
Czytaj więcej
Awaria? Służymy pomocą!
28 czerwca 2022
  Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że nawet najnowsze urządzenia potrafią...
Jeszcze wygodniejsze eZakupy na platformie Shoper!
22 czerwca 2022
Do tego, że handel sukcesywnie przenosi się do sieci, nie trzeba już nikogo przekonywać....