Doradca - Kasjer (umowa o pracę na czas określony)
Miejsce pracy: Zielona Góra
nr ref.: DK/09/ZG/2020

Kluczowe zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, obsługa kasowa;
  • samodzielna realizacja założonych celów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • sumienności;
  • dobrej organizacji pracy;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • zdolności interpersonalnych;
  • zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
  • dynamizmu w działaniu;
  • umiejętności obsługi komputera

Jeśli chcesz zaaplikować, prześlij nam swoje CV do 16.10.2020 r.

Możesz też porozmawiać z naszym botem rekrutacyjnym emplobot.com/santanderconsumerbank

Dlaczego warto do nas dołączyć?

STABILNOŚĆ
  • umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie z premią za wyniki
  • wolne weekendy, bo pracujemy od poniedziałku do piątku

FINANSE
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych
  • specjalne oferty i zniżki m.in. na elektronikę, RTV-AGD

ROZWÓJ
  • szkolenia produktowe na start i udział w Akademii Rozwoju
  • programy talentowe i staże wewnętrzne
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami

GRYWALIZACJA
  • lubisz grać w gry? Mamy dla Ciebie grywalizację!
  • połączenie wyzwań fabularnych i niespodzianek dla najlepszych graczy

DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i półkolonie dla dzieci pracowników

MOŻLIWOŚCI
  • dofinansowanie do studiów
  • bony świąteczne
  • spotkania i wycieczki integracyjne

ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenie
  • refundacja zakupu okularów
  • udział w Akademii Zdrowia, klubie biegacza i treningach nordic walking

Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.

Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.

Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są w dokumencie: Informacja o ochronie danych osobowych dla kandydatów do pracy w Santander Consumer Bank S.A., umieszczonym na stronie https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/ .

ZOBACZ TEŻ

Jesień czasem zmian wśród Polaków?
21 września 2020
Pandemia sprawiła, że co trzeci z nas uważniej kontroluje swoje wydatki. Niemal Połowa...
Czytaj więcej
Jesienne plany Polaków: kredyt na nieprzewidziane wydatki i remont
Ta jesień wielu z nas upłynie na remontach. Wiecej niż co piąty Polak (21,8 proc.)...
Kredyt gotówkowy online: Jak poprawnie wykonać przelew weryfikujący tożsamość z 1 zł?
15 września 2020
Podczas procesu zawierania kredytu gotówkowego przez internet prosimy klientów Santander...